Od každého něco...

4. června 2014 v 17:45 | K. |  Sběratelův deník
Dnes je nádherný den. Zpoza napůl zatažených žaluzií mi do pokoje zírá sluníčko a říká: "Pojď ven, pojď ven!" Sedím v posteli, poslouchám Moniku Absolonovou a od rána pilně pracuji... No fakt, už jsem udělala 130 záznamů, normální požadavek na den je 80... Ale v pátek je deadline, takže budu makat až do večera, aby se to všechno stihlo.

Teď jsem se na chvíli utrhla, abych z toho doplňování databáze dočista nezcvokla, a volný čas jsem se rozhodla věnovat deníčkovému kratšímu výlevu (který si dlouho nikdo nepřečte, protože to tu je jak na staveništi! :D).
Na své sbírky jsem nezanevřela. No a protože jsem měla v květnu narozeniny a celkem dost práce, rozhodla jsem se si uděla trochu radost a něco ponakoupit...

S podpisama je to hodně dlouho celkem na prd. Posílala jsem dopisy naposledy minulé léto - nebylo jich moc. Doteď mi nepřišla ani jedna odpověď. Docela mě to mrzí a bojím se, že je to způsobené i tím zdražováním, co proběhlo v září. Pokud se nepletu, měla jsem k dispozici známky za 10,-, ne s áčkem... Najednu stranu, ještě to není ani rok, tak třeba se dočkám. Třeba zrovna na Moniku A. jsem čekala skoro 3 roky... Věřím, že pan Suchý s paní Molavcovou napíšou. Stejně tak by mohl Martin Kraus. Ti ostatní byli stejně jen takový risk. Třeba od Rudolfa Hrušínského nejml. jsem nikdy neviděla dopisovou odpověď (psal mu vůbec někdo?). U Sama Habera ze Sunrise Avenue si nejsem jistá, zda se k němu dopis vůbec dostal. A Loui Eriksson má tak moc nabitý program, že u něj věřím, že volný čas radši věnuje rodině, než pročítání dopisů (a že mu jich taky asi denně pár přijde), takže i tam je ve mně maličká naděje, že teď přes léto se k tomu třeba dostane...

No ale úplně na suchu nejsem. Naopak, díky jedné nedávně výměně jsem získala krásné karty z divadel pražských - konkrétně Oldřicha Víznera, Lubu Skořepovou a Zuzanu Kajnarovou. No a dneska jsem si skrze Aukro splnila jeden z malých snů. Paní prodávala podpis Miloslava Šimka. Miluju Návštěvní dny a Povídky, poslední dobou sem tam chytnu reprízu Politického harašení. Jeho autogram jsem chtěla už hrozně dlouho a občas na Aukro koukala. No a dočkala jsem se. Sice se paní jmenuje jinak než já, takže budu mít věnování pro někoho jiného, ale to čert vezmi. Za to "podepíšu rád obrázek hezkého chlapce" to prostě stálo. A dokonce to nevylezlo ani na žádnou závratnou sumu. :) A taky mám novou fotku do "já a oblíbení" - a to přímo se samotným Davidem Švehlíkem, takže paráda - sice už je druhá, ale radost z ní nemám o nic menší.

No a po další výplatě asi pár dopisů zas pošlu. Budu muset vybrat lidi, kteří odepiují 100%, ať nejsem zase "nešťastná"! :D (Musím na to zkrátka chytře...)

Kromě autogramu Šimka jsem se rozšoupla i ve sbírce Louíka. Na jednom e-shopu se objevila jeho podepsaná karty, tak jsem k tomu naházela pár obyčejnějších a na Aukru jsem si koupila dresovku. To musím ještě zaplatit, ale tak věřím, že by příští týden mohly balíčky dorazit... :)

Čtyřlístky sbírám teď asi nejaktivněji. Ale hodně je rozdávám a celkově jsem ještě nebyla schopná je nalepit do knížky. A teď všude posekali trávy, tak musím počkat, až to povyroste. Ještě že je to takovej plevel...

Kamenům se nevěnuji vůbec a hračkám jen co kde povyměním. A že jsem neměnila už asi 2 měsíce... Navíc vůbec nemám čas to všechno dotřídit, nafotit a naházet do databáze... (Nicméně jsem s tím ale dost pohla, takže věřím, že se k zdárnému konci jednou fakt doberu!).

V následujících týdnech bych strašně ráda natahala všechno na tenhle blog. Mám toho dost, času málo. Děsně mě to štve, nestíhám všechno, co bych chtěla... :( Ale zase je to lepší, než být do práce... A vzhledem k tomu, že mi brigáda asi za 2 týdny skončí, možná to nakonec fakt všechno dodělám! :D (Ale né, já chci radši tu práci. - čím víc práce, tím víc peněz - čím víc peněz, tím větší sbírky!).

K.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama