Čtyřlístkové úlovky za květen 2014

15. června 2014 v 21:51 | K. |  Úlovky


4. 5. 2014 jsem vyrazila se psem asi na hodinu na louku. Nebyla posekaná, takže jsme to využily a já hledala jak divá. Byla jsem velmi úspěšná - celkem jsem utrhla 19 čtyřlístků, 1 sedmilístek a 1 dvoulístek. Dvoulístek podle pověry znamená "nový milenec".5. 5. 2014 jsem šla po práci venčit pejska. Přidal se i brácha. Vyrazili jsme na místo, kde už jsem letos jednou hledala (a úspěšně). Teď už nevím, kolik jsem jich přesně našla, ale bylo jich lehce přes 10. Byla to fajn procházka.6. 5. 2014 jsem se vracela z práce tradiční cestou od tramvaje. Automaticky jsem koukala do trávy, jestli ty čtyřlisté potvory nespatřím. No a taky že jo. A hned 7.
7. 5. 2014 jsem zažila zatím nejúspěšnější hledačský den. Dopoledne jsem vzala Bíbu na procházku kolem domu. Byly jsme venku asi 40 minut a za tu dobu našly (resp. utrhly) 25. K tomu asi 5 vícelístků. Odpoledne jsem jela na Karlovo náměstí pro korálky a cestou zpět našla další dva. Jeden jsem darovala babičce. No a na předvčerní procházce jsem jich našla ještě 10.8. 5. 2014 jsem opět svou sbírku obohatila. Venčila jsem dopoledne Bíbu a pár jsme jich opět našlu. Nevím už kolik a fotka se také moc nepovedla. Navíc děsně rychle vadly, protože bylo teplo...V pátek 9. 5. 2014 jsem šla venčit Stacy a u gymplu na louce, kam chodíme aportovat, jsme objevily plácek, kde rostlo hned několik čtyřlístků. Utrhla jsem ale jen jeden a doteď ho nosím pod krytem telefonu.Další čtyřlístek jsem našla při podvečerní procházce s kamarádkou T. 20. 5. 2014. Darovala jsem jí ho, protože ji čekají státnice a obhajoba bakalářky. Jestli přinese štěstí se teprve uvidí...O dva dny později - 22. 5. 2014 jsem našla čtyřlístky dva. Jeden dopoledne při venčení Bibinky, druhý pak při čekání na T. se kterou jsem se šla k večeru opět projít.V sobotu 24. 5. 2014 jsme šli s R. do hospody na hokej. Potom jsme si udělali procházku kolem Džbánu. Sbírala jsem šneky, takže jsem pořád měla pohled zabodlý v zemi, takže to by bylo, abych neviděla nějaký čtyřlístek. Dokonce mám pocit, že tam byli dva, ale ani jeden jsem neutrhla.V pondělí 26. 5. 2014 jsem s kolegyní T. vyrazila běham pauzy na oběd pro nějaké jídlo. Kolem cesty bylo hodně jetele. No a mezi ním tenhle čtyřlístek. Utrhla jsem ho a věnovala jí ho. Myslím, že měla radost, tak to zase potěšilo mne. :)Jediná kolegyně, která ode mě ještě čtyřlístek nedostala byla M. To se změnilo 27. 5. 2014, kdy jsme opět vyrazily do Galerie pro svačinu. Cíleně jsem koukala do jetelu, abych nějaký našla a úspěšně.
28. 5. 2014 jsem objevila první čtyřlístek po cestě z práce, ze které jsem utekla o něco dřív. Večer jsem šla do divadla a ještě předtím jsem se na chvíli prošla s bráchou a psem - a našla jsem druhý, ten jsem si ale jen na rychlo cvakla.30. 5. 2014 jsem našla poslední květnové úlovky. Ten druhý má dva lístky srostlé k sobě, ještě jsem nic podobného neviděla.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sára Dracová Sára Dracová | E-mail | Web | 4. února 2015 v 18:13 | Reagovat

páni pěkná sbírka :-), já moc na ně štěstí nemám

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama