Červen 2014

Burza

29. června 2014 v 16:17 | K. |  Burza
To, že je člověk zapálený sběratel se často rozkřikne po okolí. No a tak pak k vám chodí příbuzní a známí, kteří po úklidu svých obydlí vyštrachali to, co se vám jistě bude hodit... A přebytky se kupí a narůstají a vám je líto je vyhodit, i když v nich je každý předmět několikrát a vy vůbec nevíte, co s tím...

Zde je seznam "okruhů", které nabízím. Pro bližší informace mě prosím kontaktujte na email - sweetsymphony(zavináč)email.cz a zašlu vám soubor s podrobnějšímí a konkrétnějšími údaji. Není v mých silách ani časových možnostech mít aktuální nabídku vystavenou veřejně. Děkuji za pochopení.

Předměty jsem ochotná vyměňovat za to, co mi do sbírky chybí (krom věcí, které prezentuji na těchto stránkách se jedná i o pár sérií kartiček a samolepek z hypermarketů), popř. za domluvenou částku prodat. Vše je pečlivě několikrát probrané, takže by to mělo být ve 100% kvalitě. I přesto vám klidně po požádání konkrétní předměty detailně nafotím.

Předání může proběhnout osobně na předem domluveném místě v Praze, jinak zasílám doporučeně poštou. Pokud máte strach nakupovat od neznámého člověka, jsem ochotna vám vystavit aukci "na míru" na Aukru. Pokud si koupi/výměnu rozmyslíte, dejte mi prosím vědět. Opravdu nemám ráda, když věnuji svůj čas sestavováním balíčku a zájemce začne dělat mrtvého brouka. Takové jednání není fér.


Co nabízím?

figurky, skládačky, BPZ z Kinder Surprise (od roku 1992 do současnosti)
repráčky Kinder Surprise
hračky z dalších cukrovinek (Zaini, Nestlé...)
Gogouny

samolepky a karty z obchodů:
Albert (Angry Birds, Hrátky se zvířátky, Mluvení se zvířátky, Šmoulové)
Billa (Fascinující pravěk, Rekordy z říše zvířat)
Penny (Máme rádi Česko, Naše země, Se zvířaty kolem světa, The Simpsons)
Tesco (Disney - angličtina)
Gogos crazy bones 4 power

hokejové kartičky


Sami můžete využít možnost komentářů ke zveřejnění své sběratelské inzerce. Nezapomeňte připsat kontakt.


Hynek Čermák

26. června 2014 v 20:07 | K. |  Herci

Hynek Čermák se narodil 14. 2. 1973 v Praze. Vystudoval herectví na DAMU. Po studiích hrál v Divadle J.K. Tyla v Plzni, CD 94, Divadelním spolku Kašpar, Divadle v Řeznické. Získal angažmá na Kladně a Rokoku. Je členem MDP a Dejvického divadla.

Má za sebou řadu rolí.

Hynka jsem si poprvé všimla asi ve filmu Nevinnost, ale oslovil mě až v seriálu Cirkus Bukowsky, kde hrál alkoholického kriminalistu.

Získáno: autogram mi zaslalo Dejvické divadlo.


Filip Čapka

26. června 2014 v 19:22 | K. |  Herci

Filip Čapka se narodil 19. 12. 1974 v Ostravě. Divadlo hrál už jako malý kluk, a tak vystudoval JAMU. Poté začal hrát divadlo v Olomouci, v Ostravě i Brně. Nakonec zakotvil v Praze. Získal i cenu Thálie.

Objevil se v pár seriálech i filmech a moderoval dětský pořad Hřiště 7.

Věnuje se i dabingu.

Filipa jsem si poprvé pořádně všimla v Ententýkách. Patří mezi mé nejoblíbenější postavy v seriálu Cesty domů.

Získáno: kartu mi zaslala TV Prima.


Filip Blažek

26. června 2014 v 19:13 | K. |  Herci


Filip Blažek se narodil 21. 8. 1973 v Praze. Vystudoval pražskou konzervatoř. První angažmá získal v divadle v Mostě, od sezony 1994-95 se stal členem Divadla ABC. Hraje i ve Stavovském divadle a v Divadle na Vinohradech.

První velkou roli získal v pohádce Nesmrtelná teta. Zahrál si v mnoha seriálech i filmech.

Kromě hraní se věnuje i dabingu.

Filipa jsem si oblíbila v Přešlapech. Líbil se v i v mnoha dalších filmech/seriálech - Probudím se včera, Letišti, Případech 1. oddělení, i v Cestách domů, kde hrál vraha. Jednou jsem ho viděla i na divadle (Zkrocení zlé ženy - Divadlo na Vinohradech) a byl naprosto skvělý!

Získáno: autogram mi zaslala TV Prima, ale i tak se chystám napsat osobní dopis. Druhou fotku mi sehnala K. :)


David Švehlík

26. června 2014 v 18:33 | K. |  Herci
David Švehlík se narodil 6. 4. 1972 v Liberci. Je synem herce Aloise Švehlíka. Vystudoval gymnázium v Praze a absolvoval jeden ročník Teologického konviktu v Litoměřicích. Studoval Lateránskou univerzitu v Římě, ale nedokončil ji. Získal bakaláře na FFUK - obor filosofie a estetiky. Vystudoval DAMU - režii, které se ale nevěnuje.

V divadle se poprvé objevil v pěti letech. Ve 14 letech hrál poprvé v v ABC se svým otcem. Získal angažmá v Divadle na Zábradlí a Ungeltu. Hostoval v Divadle v Řeznické, v Teatru NoD, Kalichu a Café Teatru Černá Labuť.
V roce 2004 byl nominován na cenu Alfréda Radoka v kategorii Talent roku a v roce 2013 byl v širší nominaci na cenu Thálie za roli Joyeho v Deštivých dnech, kde exceluje s Richardem Krajčem.

První film, kde získal malou roli byl francouzský snímek Jean Moulin, une affaire française, kde si zahrál milence hlavní hrdinky. První český film, kde ztvárnil svého otce za mlada byl ...a stoupej do slunce! Do podvědomí diváků se dostal jako egocentrický Hubert ve filmu Román pro ženy a kriminalista Tomáš Benkovský v Kriminálce Anděl - za tuto roli byl nominován na Cenu Elsa.

Dabuje. Jeho hlas můžete znát i z reklam na O2 a ING banku.

Věnuje se charitě. Podpořil Odsouzení.cz, Hledáme rodiče, Unicef a nafotil kalendář pro Dedru (podpora lidí s nemocí motýlích křídel).

V roce 2012 soutěžil ve Stardance, kde se se Simonou Švrčkovou umístil na 3. místě.

David je můj nejoblíbenější herec vůbec. Poprvé jsem ho viděla zřejmě v seriálu Dobrá čtvrť, kde si zahrál tělocvikáře Ivana. Oblíbila jsem si ho ale až v Románu pro ženy. Od té doby jsem viděla téměř všechny filmy a seriály, kde hraje a dvakrát jsem na něm byla v divadle. Vedu o něm i fanblog (který je ale v rozestavěném stavu - není čas).

Získáno: první dvě fotky jsem posílala Davidovi do TV Nova. Tehdy se natáčela Kriminálka Anděl, takže odepsal asi do měsíce. Přiložil i moc hezký dopis. Třetí podpis jsem zakoupila na Aukru a poslední mi zaslala Česká televize, když běžela Stardance.


David Novotný

26. června 2014 v 18:07 | K. |  Herci


David Novotný se narodil 12. 6. 1969 v Brandýse nad Labem. Vystudoval konzervatoř v Praze. Byl členem Jihočeského divadla v Pardubicích a v současné době má angažmá v Dejvickém divadle.

Poprvé se objevil v TV v roce 1985 ve filmu Duhová kulička a v seriálu Třetí patro. Má za sebou řadu rolí.

Kromě herectví se věnuje i dabingu.

David se mi nejvíc líbil v mém oblíbeném filmu Pravidla lži, kde si zahrál jednoho z klientů terapeutické skupiny. Mám ho jako herce moc ráda.

Získáno: první kartu mi zaslala TV Prima a druhou Dejvické divadlo. V budoucnu chci Davidovi napsat i osobní dopis.


David Matásek

26. června 2014 v 17:55 | K. |  Herci

David Matásek se narodil 14. 2. 1963 v Praze. Vystudoval pražskou konzervatoř a od roku 1984 do roku 1991 byl na volné noze. Poté se stal členem činohry Národního divadla.

V televizi se proslavil především díky roli Kendyho v Básníkách.

Kromě hraní se věnuje i hudbě - byl členem skupin Orlík a působil jako kytarista v Hagen Baden.

David se mi nejvíc líbil v Básníkách a pak v seriálu Přešlapy.

Získáno: kartu mi kdysi zaslala TV Prima.


Colin Firth

26. června 2014 v 17:47 | K. |  Herci


Colin Firth se narodil 10. 9. 1960 v Grayshottu v Anglii. Jako malý hodně s rodiči cestoval. Žil v Nigérii a Americe. Odjakživa chtěl být herec. V letech 1980-1983 studoval drama v prestižním Drama Centre v Londýně. Díky roli Hamleta dostal možnost hrát ve hře Another Country v Queens Theatru v Londýně.

Má za sebou řadu televizních rolí. Mezi jeho největší úpěchy patří role v Pýše a předsudek, Anglickém pacientovi, Bridget Jonesové nebo Lásce nebeské.

Colina jsem si poprvé všimla ve filmu Co ta dívka chce a už tam se mi zalíbil. Považuji ho ze jednoho z mých nejoblíbenějších zahraničních herců.

Získáno: posílala jsem dopis na adresu Oxford House, 76 Oxford street, London W1N OAX, UK.


Bolek Polívka

26. června 2014 v 17:33 | K. |  Herci

Bolek Polívka se narodil 31. 7. 1949 ve Vizovicích. Na střední škole začal vystupovat s komickým kvartetem. Vystudoval brněnskou JAMU a roku 1972 se stal jedním ze členů Husy na provázku. V roce 1993 si založil v Brně vlastní divadlo.
Hostuje ve Zlíně i Praze.

Poprvé se objevil ve filmu Balada pro banditu. Diváci si ho oblíbili díky hlavní roli ve filmu Dědictví aneb kurvahošigutentag. Za vrchol jeho kariéry je považována role ve filmu Musíme si pomáhat.

Je známý recesista a autor pověstných akcí jako třeba mistrovství v házení flinty do žita. V televizi měl dva zábavné pořady - Manéž Bolka Polívky a Bolkoviny.

Byl ženatý s herečkou Chantal Poullain a je otcem herečky Anny Polívkové,

Přiznám se, že moc filmů s Bolkem jsem neviděla. Nejvíc se mi líbil v Děditství a v Případech 1. oddělení, a taky v historkách, které vyprávěl Miroslav Donutil.

Získáno: Bolkovi jsem před lety posílala emailovou žádost na adresu polivka@bolek.cz


Zuzana Vejvodová

25. června 2014 v 13:58 | K. |  Herečky

Zuzana Vejvodová se narodila 19. 9. 1980 v Praze. Vystudovala Státní konzervatoř v Praze. Během studií hostovala v Divadle na Vinohradech.

Poprvé si ve filmu zahrála, když ji bylo 10 let. Byla nominovaná na cenu Týtý za objev roku 2007, ale cenu nevyhrála.

Zuzana se mi líbila v seriálu Hraběnky.

Zíkáno: psala jsem nějaký email, ale už si adresu nepamatuji.